mngrp

به سامانه جذب نیروی MNG GROUP خوش آمدید

 

 

در مجموعه‌ای پویا، منضبط و در حال توسعه مشغول به کار شوید و با افزایش سطح دانش و مهارت‌های خود آینده شغلی‌تان را تضمین نمایید.

 

 

معرفی مجموعه

• زمینه فعالیت: فعالیت مجموعه MNG GROUP در حوزه پخش (عمده‌فروشی) زیورآلات می‌باشد.

قدمت و پیشینه: سابقه مجموعه به سال 1377 برمی‌گردد و به لطف پروردگار مهربان توانسته‌ایم طی 25 سال فعالیتِ پر بار مجموعه، تجارب ارزنده‌ای کسب نماییم، مشتریان وفاداری را جذب کنیم و به صورت مستمر فعالیت‌های مجموعه را گسترش داده و هر روز بر اعتبار مجموعه بیفزاییم.

گستره‌ی فعالیت: در حال حاضر مجموعه‌­ی ما در شهر مشهد مستقر می‌باشد که شامل یک فروشگاه و یک واحد اداری جهت امور پشتیبانی و آموزش است. ما همچنین تیم‌­های بازاریابی و فروش را تحت پوشش خود داریم که در سطح شهر مشهد و برخی شهرستان‌های استان مشغول به کار می‌باشند.

اهداف مجموعه در خصوص استخدام: برای ما همواره مهم است که در جمع همکارانی توانمند، پر انرژی، صمیمی و پیشرو حضور داشته باشیم. لذا در این مقطع زمانی و در راستای دستیابی به اهداف مجموعه، به منظور تکمیل کادر پرسنلی و همچنین توسعه و گسترش فعالیت‌هایمان، از جوانان توانمند و خوش فکر ساکن شهر مشهد دعوت به همکاری می‌نماییم.

توضیحاتی در مورد انتخاب شغل و سامانه (وب سایت) mngrp.ir: انتخاب شغل و کسب درآمد یکی از مهم‌ترین و تاثیر گذارترین موضوعات زندگی هر شخص است. همه دوست دارند درآمد خوبی داشته باشند تا بتوانند علاوه بر پوشش هزینه‌ها، سطح رفاه خود را بالا بُرده و در یک کلام لذت بیشتری از زندگی ببرند. انتخاب یک شغل خوب می‌تواند با برطرف نمودن همه نیازهای شخص برای کسب درآمد مناسب، بر جنبه‌های مختلف زندگی شخص نیز اثر مثبت داشته باشد و علاوه بر اینها دغدغه‌های شخص در خصوص شرایط کار و نوع فعالیت، شرایط محیط کار، همکارانی که قرار است با آنها کار کند و... را برطرف نماید. متقابلاً برای ما و همکاران مجموعه ما نیز بسیار مهم است که با چه افرادی همکاری داشته باشیم. به همین خاطر، سامانه (وب سایت) mngrp.ir را در سال 1395 طراحی و اجرا نمودیم و از سال 1396 مورد بهره برداری قرار دادیم. برای اجرای این سامانه و خصوصاً پرسشنامه استخدامی خاص و کاملاً حرفه‌ای آن و انجام بروزرسانی‌ها، تا کنون زمان و انرژی و هزینه زیادی صرف شده و می‌شود. این سامانه می‌تواند هم به شما داوطلب گرامی و هم به مجموعه‌ی ما کمک کند تا انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشیم. دوست عزیز؛ اگر مطالب این سامانه را با دقت مطالعه نمایید، خواهید دید تمام مطالب و توضیحاتی که لازم است شما برای استخدام در مجموعه ما بدانید، حتی المقدور بصورت کامل، واضح و شفاف ارائه شده است. لازم به توضیح است، این سامانه صرفاً جهت ثبت نام از داوطلبان استخدام، طراحی و اجرا گردیده نه معرفی خدمات و محصولات مجموعه. در خصوص معرفی خدمات و محصولات مجموعه، در ادامه مطلب، (فرآیند استخدام - گام دوم) توضیحات ارائه شده است. آخرین بروزرسانی این سامانه مربوط به شهریور 1401 می‌باشد.

 

 

باورهای ما - مجموعه ما برای چه افرادی مناسب است؟

ما برای مجموعه‌مان چشم انداز و اهداف دست‌یافتنیِ بزرگی در نظر گرفته‌ایم. اینجا جای افرادی است که برای موفقیت در حوزه‌ی شغلیِ خود، افق‌های بلند مدتی دارند و صرفاً به ساعات کاری محدود و حقوق مطلوب اکتفا نمی‌کنند. اگر احساس می‌کنید که فرد با دقتی هستید، فردی منظم و با ثبات هستید، در کنار صبور بودن تلاش و پشتکار دارید، اینجا جای شماست. اگر انسانی مسئولیت پذیر و عاشق یادگیری هستید و به کارهای تیمی و گروهی علاقه‌مندید، اینجا بستر مناسبی برای رشد استعدادهای شماست.

ما باور داریم بالا بردن سطح دانش، مهارت‌ها و آگاهی‌های فردی بصورت مستمر و هدفمند و داشتن روحیه ریسک پذیری همراه با تدبیر، لازمه‌ی رسیدن به موفقیت‌های بیشتر و بزرگ‌تر و همچنین حرکت دائمی در مسیر  رشد و پیشرفت است. به عبارت بهتر، ما باور داریم این کار بهترین سرمایه گذاری‌ای است که یک شخص می‌تواند بصورت مستمر و هدفمند برای رشد و توسعه‌ی فردی خودش انجام دهد. ما باور داریم ایجاد مداومِ انگیزه‌های درونی و خود جوش توسط خودِ شخص است که می‌تواند شغل و کارش را برای او به یک فعالیت مفرح و لذت بخش تبدیل کند و زمینه دستیابی به پیشرفت و موفقیت‌های بزرگ‌تر را برای وی فراهم آورَد. اگر شما نیز چنین باورهایی دارید و با پشتوانه‌ی انگیزه‌های درونیِ خود به دنبال موفقیت‌های بیشتر و رشد و پیشرفت همیشگی هستید، قطعاً مجموعه‌ی ما یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب شماست.

 

 

ثبت نام (تکمیل پرسشنامه) برای چه افرادی مناسب نیست!

ثبت نام (تکمیل پرسشنامه استخدامی) برای افراد زیر مناسب نیست و توصیه نمی‌شود:

1- افراد بالای 25 سال سن: در این مقطع زمانی به همکارانی نیاز داریم که حداکثر 25 سال یا سن کمتر داشته باشند. سایر شرایط عمومی استخدام در ادامه مطلب آمده است.

2- افرادی که عجله دارند (قانون تکامل را نمی‌دانند): ما برای آموزش مهارت‌های کاربردی و توانمند سازی داوطلبان عزیزی که وارد مجموعه‌مان می‌شوند اهمیت قائل هستیم و برای انجام آن، زمان و انرژی و هزینه صرف می‌کنیم. این آموزش‌ها به داوطلب کمک می‌کند تا از اولین روز ورود به مجموعه، ضمن دریافت حقوق، قدم به قدم و آهسته و پیوسته نسبت مسئولیت و کارهای خود آشنا شود، به مرور زمان آنها را یاد بگیرد و از همه مهم‌تر بتواند مسئولیت‌ها و کارهای محوله را با کیفیت بالا انجام دهد. این مسیر تکاملی به داوطلب بسیار کمک می‌کند تا به مرور زمان با اعتماد به نفس بیشتری مهارت‌های جدید را یاد بگیرد و در مسیر پیشرفت و افزایش درآمد خود از آن بهره‌مند شود. تحقق این موضوع، امری زمان‌بر است و نیاز به استمرار آموزش‌ها و پیگیری مداوم از جانب مجموعه و داوطلب دارد. انتظار نیست که همه از اهمیت بسیار زیاد این موضوع آگاه باشند لیکن افراد باهوش، صبور و آینده‌نگر به خوبی می‌دانند که مسیر کسب مهارت و افزایش درآمد، یک روند تکاملی است که یک شبه اتفاق نمی‌افتدهمکارانی که در مجموعه ما سوابق کاری و تاثیر گذاری خوبی دارند و البته مسیر تکاملی خود را به خوبی پیموده‌اند، درآمد خوبی هم کسب می‌کنند و سابقه همکاری چندین ساله ما با آنها گواه این موضوع است. بنابر این تکمیل پرسشنامه به افرادی که در ابتدای ورود به مجموعه، سطح انتظار درآمد بالایی را دارند توصیه نمی‌شود.

3- افرادی که از تغییر گریزانند و افرادی که علاقه‌ای به یادگیری، کسب مهارت‌های جدید و پیشرفت مسمتر ندارند: انجام ثبت نام به این افراد نیز توصیه نمی‌شود.

 

 

 

شرایط عمومی استخدام

 تابعیت: ایران

 محل سکونت: مشهد

 سن: حداکثر 25 سال

عدم سوء پیشینه

تعهد به اصول و ارزش‌های اخلاقی

علاقه‌مندی زیاد به یادگیری و پیشرفت (مهم)

 مدرک تحصیلی: محدودیت خاصی وجود ندارد

 داشتن سابقه کاری و ضامن الزامی ندارد ولی ممکن است امتیاز محسوب گردد

 

  

فرآیند استخدام

گام اول: ورود به پرسشنامه استخدامی و تکمیل آن.

گام دوم: جلسه معارفه. این جلسه بصورت حضوری در محل دفتر مجموعه برای داوطلبان انتخاب شده برگزار می‌گردد و در آن به معرفی جنبه‌های مختلف مجموعه (معرفی مدیران، نوع فعالیت‌ها، خدمات، محصولات، شرح شغل، آدرس محل کار، ساعات کاری و...) پرداخته می‌شود و در حد امکان به پرسش‌های داوطلبان پاسخ داده خواهد شد.

• گام سوم: اجرای آزمون‌ها. هزینه اجرای آزمون‌ها بر عهده‌ی مجموعه است و برای داوطلبان رایگان می‌باشد.

گام چهارم: جلسه حضوری برای انجام توافق، تشکیل پرونده، تنظیم قرارداد دوره آزمایشی و بررسی سوابق. یادآوری می‌شود که از اولین روز ورود و شروع به کار شما در مجموعه، حقوق توافق شده‌ی مندرج در قرارداد دوره آزمایشی محاسبه می‌شود و در ابتدای هر ماه پرداخت می‌گردد.

گام پنجم: تنظیم قرارداد کاریِ بلند مدت.

 داوطلب ارجمند، لطفاً به این نکته مُهمّ توجه داشته باشید: انجام ثبت نام (تکمیل پرسشنامه) به معنای استخدام نمی‌باشد. پس از انجام هر گام، بررسی لازم از جانب مجموعه جهت انتخاب یا رد هر یک از داوطلبان صورت می‌پذیرد. به داوطلبان عزیزی که انتخاب می‌شوند، حداکثر تا سه روز کاری بعد از تاریخ ثبت نام، حتماً از طریق سامانه پیامک مجموعه یا تماس تلفنی‌ اطلاع رسانی می‌شود و برای انجام گام بعدی راهنمایی‌های لازم ارائه می‌گردد. لطفاً توجه داشته باشید که قطعاً با داوطلبان پذیرفته شده تماس حاصل و اطلاع رسانی خواهد شد، بنابر این اگر با داوطلبی تا سه روز کاری پس از ثبت نام تماس حاصل نشد، به معنای عدم پذیرش وی است و در این خصوص نیازی به پیگیری نمی‌باشد.

 

 

راهنمای ثبت نام (تکمیل پرسشنامه)

دوست عزیز؛ اگر در جستجوی شغل مطلوب خود هستید یا تصمیم دارید موقعیت شغلی‌تان را ارتقاء دهید و احساس می­‌کنید که از آمادگی و شرایط لازم برای پیوستن به مجموعه‌­ی ما برخوردار هستید، از این فرصت استفاده نموده و ضمن مطالعه راهنمای زیر، مراحل استخدام را پیگیری نمایید. همواره به یاد داشته باشید موفقیت حاصل گام‌های کوچک و همیشگی است.

تکمیل پرسشنامه با استفاده از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند امکان پذیر است.

• تَوجّه: برای ورود به سامانه فقط از مرورگرهای Chrome یا FireFox استفاده نموده و قبل از تکمیل پرسشنامه، حتماً از به روز بودن مرورگر اطمینان حاصل نمایید (مُهمّ).

در صورت تمایل، امکان ارسال فایل رزومه و تصویر پرسنلی هنگام تکمیل پرسشنامه وجود دارد.

لینک ورود به پرسشنامه استخدامی در زیر قابل مشاهده است. صمیمانه برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت روز افزون در تمام عرصه‌های زندگی را داریم.

 

 

 

داوطلب گرامی؛

قبل از ورود به پرسشنامه استخدامی، لطفاً مطالب فوق را با دقت مطالعه فرمایید.